Startsida Forum Övrigt Off-topic Butik med mervärde

Visar 2 inlägg - 1 till 2 (av 2 totalt)
  • Författare
    Inlägg
  • #173618
    Andreas
    Deltagare

    Det var längesedan jag kommenterade en sida och istället för att svara rakt på din fråga väljer jag att kommentera hela sidan.

    När jag först kommer in på sidan känner jag ”wov” och att såhär skall en jaktbutik kännas på nätet. Videon på första sidan var också otroligt bra för att skapa den där ”wov-känslan”.

    Sedan när jag började närmare kolla in sidan, så kändes sidan för plåttrig och för svårnavigerad. Knappar som jag trodde var mený var inte alls än meny osv.

    Ni får tänka genom uppbyggnaden på er sida och skilja på vad som är annonser och vad som hör till vanliga produktutbudet.

    En otroligt bra start och filmer förhöjer upplevelsen och gör att folk stannar kvar. Men åtgärda sidan så den blir lite smidigare att navigera i. De som sysslar med jakt är sällan it-nissar och har koll på var man skall klicka på sidan.

    #186374
    wpbu90
    Deltagare

    Har du kikat på https://www.jaktstil.se/ ?

Visar 2 inlägg - 1 till 2 (av 2 totalt)
  • Du måste vara inloggad för att svara på detta ämne.