Startsida Forum E-handelsforumet E-handelsplattformar Är nodiskehandel plattformen otroligt begränsad?

Visar 3 inlägg - 1 till 3 (av 3 totalt)
  • Författare
    Inlägg
  • #166769
    danielandersson
    Deltagare

    Du har inte frågat Nordisk Ehandel om det hela?

    #166800
    AndersIvar
    Deltagare

    Nordisk e-handels plattform är något begränsad när det gäller deras designupplägg, fördelen är att du faktiskt har tillgång till html vilket de flesta system inte har om du skall ha en hyrlösning istället för open source.

    Men bilderna du undrar över är görbart, du har hela manualen här om du inte sett den tidigare: Manual Nordisk e-handel

    #166927
    Gillis Hedlund
    Deltagare

    Hej!
    Ring gärna någon av våra rådgivare på 040-692 50 50 eller mejla på sales@nordiskehandel.se för lite vägledning i plattformen.

    Vissa av punkterna du tar upp måste mycket riktigt åtgärdas med hjälp av HTML/CSS, medan andra eventuellt går att redigera i administrationen.

    Med vänliga hälsningar,
    Gillis

Visar 3 inlägg - 1 till 3 (av 3 totalt)
  • Du måste vara inloggad för att svara på detta ämne.